Nasze wartości

Poprawiać jakość życia dzisiaj, jutro, zawsze. Dążyć do tego dzięki kulturze snu, zaangażowaniu, wiedzy i technologiom.

Dzięki codziennej pracy i determinacji z jaką ją wykonujemy. To jest to co robimy, robiliśmy i będziemy robić z pasją i poświęceniem wyrózniając się dbałością o jakość i detale, unikając drogi na skróty i gotowych rozwiązań. Naszą misją jest łączenie sztuki i nauki, kulturowych wyzwań i uwspółczesniania tradycji: utrwalamy wartości, które zawsze nas wyrózniały, wspierając je siłą idei i technologią.

Dzięki naszej postawie robienia lepiej i więcej tworzymy produkty o dużej wartości, by sprostać oczekiwaniom tych, którzy wybrali te produkty i naszą historię.

Dorelan Historia

Historia

Historia firmy Dorelan to historia o ludziach, prawdziwych marzeniach i poświęceniu. Wszystko zaczęło się w roku 1968, kiedy Diano Tura i Pietro Paolo Bergamaschi zdecydowali się odejść z firmy, w której pracowali, by poświęcić się bardziej ambitnemu projektowi: produkcji wysokiej jakości materacy. I w ten oto sposób pierwsze produkty firmy Dorelan powstały w małym garażu w mieście Forli. Zostały wykonane z tym samym gustem i talentem manualnym, jaki zawsze wyrózniały włoskich artystów. Z Forli na cały kraj a potem na rynki miedzynarodowe zgodnie ze stałą, naturalną i konsekwentną ścieżką rozwoju. Krok po kroku, z wizją skoncentrowaną na jakości. Ten wybór zainspirował znaczące inwestycje w badania naukowe, technologie, a przede wszystkim w ludzi.
Dorelan Jakość Dorelan

Jakość Dorelan

Surowce, technologia i włoski design to elementy, które zostały kunsztownie złożone, by spełnić obietnicę lepszego snu. Klienci są sercem każdego wyboru i tworzenia: to właśnie im poświęcamy wyjątkowe, otulające doświadczenie snu, im poświęcamy naszą codzienną pracę.
Dorelan Innowacja

Innowacja

Przywiązujemy ogromna wagę do rozwoju technologicznego. Tak zawsze było i pozostaje to fundamentem tworzenia wartościowych, wysokiej jakości produktów. Innowacja jest sercem firmy, dążenie do ciągłego rozwoju, to podejście, które pozwala nam tworzyć produkty wymagane przez rynek o jakości przekraczającej wszelkie oczekiwania.
Dorelan Zakład produkcyjny przyjazny środowisku naturalnemu

Zakład produkcyjny przyjazny środowisku naturalnemu

Tematem bliskim sercu firmy jest dbałość o poszanowanie środowiska naturalnego. Dorelan od lat wdraża procesy optymalizacji zużycia i zasobów, co ostatecznie doprowadziło do tego, że: od stycznia 2019 roku 100% zużywanej energii elektrycznej pochodzi ze żródeł odnawialnych. Zdeterminowani, by zapewnić zrównoważone zużycie energii przystąpiliśmy do programu LCA_Life Cycle Assessment, który sprawuje stałą kontrolę oraz poprawę ekologiczności naszych produktów
Dorelan Made in Italy

Made in Italy

Wierzymy we włoską jakość, w know-how kraju o bogatej historii, pomysłach i kreatywności. Kraju pełnego odwagi, nowatorskiego. Wierzymy w tych, którzy z pasją wykonują swój zawód oraz w tych, którzy zawsze mierzą wysoko, nie ogladając się za siebie. Każda część i wszystkie technologie zastosowane w materacach Dorelan są wytwarzane we Włoszech bez żadnych wyjatków. To nie zmieni sie nigdy. Ponieważ Made in Italy, to cos wiecej niż marka. To kwestia wyboru jakości.
Dorelan Komitet Naukowy

Komitet Naukowy

Komitet Naukowy został powołany w celu udowodnienia - za pomocą metod empirycznych - korelacji pomiedzy odpoczynkiem a stanem psycho-fizycznym organizmu. Zasiadają w nim profesorowie uczelni naukowych, fizycy, psychologowie i pracownicy naukowi, którzy każdego dnia wnoszą swoją wiedzę, by promować kulturę snu. Tym samym Komitet Naukowy jest dla firmy dodatkową gwarancją jakości, wymiernym potwierdzeniem znaczenia, jakie w życiu człowieka ma wybór odpowiedniego materaca.
visa mastercard paypal