Historia firmy Dorelan to historia o prawdziwych marzeniach i poświęceniu

Wierzymy we włoską jakość, w know-how kraju o bogatej historii, pomysłach i kreatywności

Dobry stan zdrowia to równowaga, którą można osiagnąć dzięki zdrowym nawykom i doskonałym produktom

Wszyscy wierzymy w jeden wielki projekt: materac jako sztuka i nauka

Gdzie szukać produktów firmy Dorelan

Świat hoteli
Sprzedawcy detaliczni
SX
DX
Hotele typu boutique, duże sieci hotelowe i obiekty noclegowe typu premium wyposażając swoje pokoje i apartamenty wybierają materace naszej produkcji. Nasze produkty wybrało już ponad 10.000 klientów z branży hotelarskiej. Przenieślismy komfort i wygodę domowych łóżek do kabin luksusowych statków wycieczkowych największych firm organizujących rejsy.
SX
DX
W międzyczasie otworzyliśmy ponad 100 salonów flagowych, salony koncepcyjne poświęcone filozofii dobrego wypoczynku, gdzie klieci osobiście mogą zapoznać się z włoską jakością. Prawdziwe doświadczenie Dorelan to zagłębienie się w świat, w którym najważniejsze jest dobre samopoczucie, a wszystko inne staje się nieważne.

Wszystko czego potrzebujesz dla idealnego snu

Misja firmy Dorelan

Doskonalić ludzkie życie dzisiaj, jutro, zawsze

Dorelan Firma Dorelan na świecie

Firma Dorelan na świecie

Ci, którzy wybrali produkty firmy Dorelan wybrali lepszą jakość snu. Wybrali dobre samopoczucie. W przeciągu wielu lat zbudowaliśmy i umocniliśmy markę, która stała się rozpoznawalna na całym świecie. Dziś nasze materace są wybierane przez najlepszych producentów mebli oraz handlowców. Produkty naszej marki są sprzedawane w ponad 2000-cach sklepów, a w wielu z nich nasze produkty stanowią wyłączną ofertę. Dla nas jest to ogromny dowód zaufania, w zamian oferujemy niezapomniane produkty i najwyższą wartość dodaną.
visa mastercard paypal