MySleep Personae MySleep Personae

MySleep Personae

Wszystko czego potrzebujesz dla idealnego snu

Historia firmy Dorelan to historia o prawdziwych marzeniach i poświęceniu

Doskonalić ludzkie życie dzisiaj, jutro, zawsze

Gdzie szukać produktów firmy Dorelan

Świat hoteli
Sprzedawcy detaliczni
SX
DX
Hotele typu boutique, duże sieci hotelowe i obiekty noclegowe typu premium wyposażając swoje pokoje i apartamenty wybierają materace naszej produkcji. Nasze produkty wybrało już ponad 10.000 klientów z branży hotelarskiej. Przenieślismy komfort i wygodę domowych łóżek do kabin luksusowych statków wycieczkowych największych firm organizujących rejsy.
SX
DX
W międzyczasie otworzyliśmy ponad 100 salonów flagowych, salony koncepcyjne poświęcone filozofii dobrego wypoczynku, gdzie klieci osobiście mogą zapoznać się z włoską jakością. Prawdziwe doświadczenie Dorelan to zagłębienie się w świat, w którym najważniejsze jest dobre samopoczucie, a wszystko inne staje się nieważne.
Dorelan Firma Dorelan na świecie

Firma Dorelan na świecie

Ci, którzy wybrali produkty firmy Dorelan wybrali lepszą jakość snu. Wybrali dobre samopoczucie. W przeciągu wielu lat zbudowaliśmy i umocniliśmy markę, która stała się rozpoznawalna na całym świecie. Dziś nasze materace są wybierane przez najlepszych producentów mebli oraz handlowców. Produkty naszej marki są sprzedawane w ponad 2000-cach sklepów, a w wielu z nich nasze produkty stanowią wyłączną ofertę. Dla nas jest to ogromny dowód zaufania, w zamian oferujemy niezapomniane produkty i najwyższą wartość dodaną.
visa mastercard paypal