MyBed

Mybed to projekt, który rozszerza horyzonty, ponieważ po raz pierwszy umożliwia stworzenie produktu naprawdę na zamówienie. Dzięki Mybed każdy klient może stworzyć swoje własne łóżko w najdrobniejszych szczegółach, odnajdując idealną harmonię komfortu, estetyki i funkcjonalności.

Komfort: z Mybed komfort jest wynikiem innowacyjnych rozwiązań, w tym technologii takich jak: podstawa z wbudowanymi mikrosprężynami, listwy, lub twarda powierzchnia, podstawa TPR z regulowanym stelażem.

Funkcjonalność: Mybed oferuje różne rozwiązania, które dodają wartości wnętrzu Twojego domu, w tym rozkładane podstawy z wysuwanymi stelażami i szufladami do przechowywania lub miękkie łóżka, praktyczne sofy, które w razie potrzeby można przekształcić w wygodne łóżka.

Estetyka: wszystkie rodzaje produktów można dowolnie konfigurować; na przykład możesz wybierać spośród wezgłowi o różnej wysokości, ram i nóżek w różnych kolorach, materiałach i kształtach, a także szerokiej gamie delikatnych tkanin obiciowych, zapewniających maksymalną swobodę ekspresji.

visa mastercard paypal