Frances
Łóżka

Frances

POKROWIEC ZDEJMOWANY POKROWIEC: PODSTAWA I WEZGŁOWIE
Designer DorelanLab
Łóżko - technologia
Easy
Proste konstrukcje

Konstrukcja łóżka, w tym cztery narożne wsporniki o regulowanej wysokości.

EASY + SIMPLE

Ten system ma cztery narożne wsporniki o regulowanej wysokości i pojedynczą podstawę łóżka ze sklejki bukowej z metalową ramą. Posiada podwójny wspornik w szerszej, dwuosobowej wersji łóżka.

EASY + DOUBLE

Ten system posiada cztery narożne wsporniki o regulowanej wysokości oraz w wersji dwuosobowej dwa pojedyncze stelaże z listwami ze sklejki bukowej i metalowymi ramami, połączone specjalnym systemem zaczepów.

EASY + FLAT LOW

Ten system ma cztery narożne wsporniki o regulowanej wysokości i profilowaną, obniżoną podstawę wykonaną z drewna, z elegancką antypoślizgową osłoną.

EASY + SPRING

Ten system składa się z konstrukcji łóżka i ekskluzywnego systemu podparcia, który tworzą ergonomicznie niezależne mikrosprężyny. Został umieszczony na podstawie pokrytej elegancką antypoślizgową nakładką.

Smart Case
SMART CASE + SIMPLE

Ten system składa się z konstrukcji łóżka wyposażonej w schowek SMART z systemem otwierania 45° wspieranym przez siłowniki gazowe oraz podstawy jednolistwowej ze sklejki bukowej z metalową ramą. Posiada podwójny wspornik w szerszej, dwuosobowej wersji łóżka.

SCHOWEK WYSUWANY

Schowek Smart Case wysuwa się na szynach, co pozwala na łatwy i wygodny dostęp do zawartości. Schowek pozostaje niewidoczny, gdy przesuniesz go w stronę wezgłowia łóżka.

Technologia

Wstępnie nawiercona konstrukcja dla szybszego montażu.

Wypełnienie z pianki poliuretanowej i obicie z tkaniny wiązanej pianką z logo „dorelan”.

Stopy
;
Dorelan Tkaniny

Tkaniny

Łóżka Dorelan można konfigurować pod względem rozmiarów i wykończeń w tkaninie lub skórze. Zapoznaj się ze wszystkimi oferowanymi materiałami i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.

Ten model łóżka nie może być wykonany przy użyciu tapicerki: skóra naturalna (Taurus, Pelle Montana, Pelle Uruguai, Nabuck) oraz ekoskóra (Safety TL15, Time, Alce).

The Art of Bedding

MyRoom

Kiedy widzimy „Made in Italy”, otwiera się przed nami świat wiedzy i mądrości, różnorodności oraz innowacji, ale mocno związany z tradycją, to czyni nasz kraj wyjatkowym.

Napisz wiadomość

Chcesz się z nami kontaktować? Wypełnij formularz poniżej lub napisz do nas: export@dorelan.it

* Pola obowiązkowe


visa mastercard paypal